GREEN AMOUR AİLESİ

Efsaneye göre zeytin ağacı, bolluk ve bereket tanrıçası Athena tarafından insanlığa hediye edilmiş. Antik çağdan beri ‘sıvı altın’ olarak adlandırılan zeytin; bereketin, barışın, bilgeliğin ve kutsallığın sembolü olmuş. Ayrıca zeytinin tüm Semavi dinlerin kutsal kitaplarında geçmesi, insanoğluna sunduğu şifayı ve bedeninde yarattığı mucizeyi manevi olarak da kanıtlamış...

Yeşile ve doğaya aşık Suhbel ile Yurdakul Özdoğan çifti, doğanın sunduğu bu mirası korumak ve binlerce yıl yaşayabilen zeytin ağaçlarının şifalı lezzetini en doğal haliyle sofralara taşımak istediler. Özdoğan ailesi hissettiklerimizi yediklerimize, yediklerimizi ise doğaya borçlu olduğumuzu biliyorlar. Bu yüzden doğal tarım yaparak yetiştirdikleri zeytinleri, içindeki iyilik ve şifa ile Green Amour markası altında şişelediler. Böylece damağınıza lezzeti, bedeninize ise zindeliği sunmayı dilediler.

Özdoğan ailesi yeşile ve zeytine olan tutkularıyla çıktıkları yolculuklarına, bugün 23 bin zeytin ağacının Manisa Salihli’deki 600 dönüm toprağa kök salmasıyla devam ediyorlar. Kök saldıkları bu arazinin hafif eğimli olması, yazın rüzgâr alması ve göle yakın konumu; zeytin yetiştiriciliğinde en iyi sonuçlar alınmasını sağlıyor. Ayrıca ‘doğaya saygılı ve yarınlara sorumlu’ bakış açısıyla tüm üretim süreçlerinde teknolojik ve dijital tarım uygulamalarını doğal tarım ile buluşturarak hem yurt içinde hem de yurt dışında sürdürülebilir bir başarı hedefliyorlar.

Green Amour zeytinyağları; Türkiye’nin en iyi zeytinyağı tadım uzmanlarından biri olan, değerli Birsen Can Pehlivan’ın yönlendirmeleri ile en iyi tesislerde üretiliyor, soğuk sıkım yapılıyor, en doğru ambalajlar kullanılarak en iyi saklama koşullarında korunuyor. Böylece dünyanın en eski bitkisi, en doğal lezzeti ile sofralarınıza sunuluyor.

MİSYONUMUZ

Hem insana hem de doğaya saygı göstererek akıllı tarım yapmak ve doğal, lezzetli, kaliteli ürünler sunmak.

VİZYONUMUZ

Doğal, lezzetli, kaliteli ürünlerimiz ve yenilikçi tarım yaklaşımımızla sektöre yeni bir boyut kazandırmak.

 
 
 
 
 
 
 

DOĞAL TARIM

 

İnsana ve doğaya duyduğumuz saygı ile ekolojik dengeyi korumayı önemsiyoruz. Kimyasal kirlilik ve zehirli kalıntı oluşturmadan üretim yapıyor; lezzeti sofralarınıza en doğal haliyle taşıyoruz.

 

DOĞRU ÜRETİM

 

Zeytinlerin yetiştirilmesinden toplanmasına; sıkımından ambalajına kadar tüm sürece gereken özeni gösteriyoruz. Zeytinyağlarımızı en yeni tesislerde, soğuk sıkım yöntemiyle üretiyor; çelik tanklarda saklıyor; tazeliğini ilk günkü gibi korumak için de koyu renk cam ve teneke şişelerde satışa sunuyoruz.

 

KANITLANMIŞ KALİTE

 

Sahip olduğumuz organik tarım sertifikaları için her yıl denetimlerden geçerek sertifikalarımızın gerekliliklerini yerine getiriyoruz. Ayrıca ürünlerimizde kalıntı olmadığını, uluslararası akreditasyonu olan laboratuvarlarda yaptırdığımız testler ile belgeliyoruz.

 
 
 
 
 
 

AKILLI TARIM

 

Toprağın doğallığını dijital tarım uygulamaları ile buluşturuyor; akıllı ve teknolojik tarım yapıyoruz. Tüm üretim süreçlerimizde, alanında en iyilerden oluşan profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.

 

BÜYÜK ÜRETİCİ

 

600 dönümlük arazimizde bulunan 23 bin zeytin ağacımız ile büyük bir üretici olmanın gücünü kullanıyor, sadece tüm üretim süreçlerinden emin olduğumuz ve kendi ürettiğimiz zeytinleri işliyoruz.

 

AİLE İŞLETMESİ

 

Uzun yıllar kurumsal hayatta başarı ile çalışmış Özdoğan ailesi olarak tecrübelerimizi ve her zaman en iyisini başarma arzumuzu Green Amour’da hayata geçiriyor; ailece emek veriyor, sevgiyle üretiyoruz.

 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR